Overslaan en naar de inhoud gaan

Trots verwelkomen we BTP Consultants in de WGG-familie

Trots verwelkomen we BTP Consultants in de WGG-familie

Wanty Gobert Group is er trots op BTP Consultants te verwelkomen in de familie van onze partners in onze professionele wielerploeg. Het Franse bedrijf, dat een paar honderd medewerkers tewerktstelt, is de eerste Franse officiële sponsor van ons team. Vele parallellen bestaan ​​tussen ons team en BTP; familiale en ambitieuze waarden, en technische expertise en engineering, jeugd, dynamiek, ...

De waarden van de wielersport moeten BTP Consultants Partner hun competitiviteit naar een nog hoger niveau tillen en de motivatie van haar medewerkers verbeteren. BTP Consultants staat nu op de kant van onze truien. Vergeet niet om daaraan aandacht te schenken tijdens de volgende wedstrijden!

Van links naar rechts : David Sauvage (financieel directeur Wanty-Groupe Gobert), Benoît Soenen (CEO Wanty), Christophe Wanty (CEO Wanty), Ronald Gobert (CEO Groupe Gobert), Patrick Vrignon (voorzitter BTP Consultants) en Jean-François Bourlart (algemeen manager Wanty-Groupe Gobert).